Яндекс.Метрика

ВИЗИТ В ИНТЕРНЕТ ЗАРАБОТОК

Можливо ви вже попрацювали на буксах і вам набридло витрачати час на мізерний заробіток, а можливо відразу вирішили стати веб майстром.

У тому чи іншому випадку, ви потрапили за адресою.

У цій статті я розповім про варіанти розкрутки свого сайту.

Якщо ви вирішили заробляти з продажу рекламних місць на своїх сайтах, вам необхідні відвідувачі на ці самі сайти. Рекламодавець, перед тим як розмістити рекламу на тому чи іншому сайті, дивиться на його відвідуваність. Для того, щоб рекламу на вашому сайті все таки розмістили, необхідно щоб лічильник відвідувань показував мінімум 1500 - 2000 відвідувачів за добу.

Навіть якщо у вас дуже цікавий сайт, відразу чекати на нього стільки відвідувачів не прийдеться. Для цього треба багато часу і праці - реєстрація своїх сайтів на різних біржах, стінах оголошень, в каталогах і рейтингах, а також в соц мережах.

Є проекти які пропонують такий сервіс, але більша частина з них не робочі, а ті що реально допомагають - дорого коштують.

У вас же є сайти і ви хочете заробляти якомога швидше.

Тоді вдаємося до послуг проектів по авто розкрутці сайтів - це коли ви за допомогою спеціальної програми переглядаєте (відвідуєте) сайти інших користувачів, отримуєте за це бали (кредити) і витрачаєте їх на оплату переглядів вже своїх сайтів, іншими користувачами.

Все це відбувається без вашої участі, на автоматі і безкоштовно. Єдино, якщо вам треба більше відвідувань ніж дає безкоштовний акаунт, тоді треба трохи витратиться на покращений.

На просторах інтернету таких проектів безліч, але не всі працюють як треба. Основна маса працює не в треї, а в вкладках, це заважає роботі на комп'ютері, можна ненароком закрити. Але це ще не біда, велика частина з них не приховує що перехід проведений з цього проекту - не виробляє приховування реферера. Пошукові роботи Гугла і Яндекса відразу побачать накрутку і сайт може потрапити під санкції, якщо є - то втратити ТІЦ и понизиться в рейтингу пошукових запитів.

До речі, теж саме відбувається і при використанні буксів для реклами своїх сайтів. Перехід з них теж не ховається, а Гугл і Яндекс терпіти не можуть САР.

Крім цього, рекламодавці теж не сліпі. Вони дивляться статистику відвідування сайту і якщо бачать суцільні переходи з проектів по авто розкрутці, то реклами від них, а відповідно і заробітку ви не дочекаєтеся.

Але, благо, є і хороші проекти в цій сфері послуг. Переходи з них зараховуються як натуральні.

ДО ВАШОЇ УВАГИ, ПОДБОРКА КРАЩИХ ПРОЕКТІВ, ДЛЯ АВТО РОЗКРУТКИ САЙТІВ.

ВОНИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПІДМІНУ ТОЧКИ ВХОДУ НА САЙТ, ЗАВДЯКИ ЧОМУ ЗАХОДИ НА САЙТ ВІДБУВАЮТЬСЯ НІБИ ЯК З ПОШУКОВАЧІВ.

OTOHITS

Otohits.net, l'autosurf rapide et efficace

 Проект англійською мовою. Для перекладу клікніть правою кнопкою миші і виберіть - перекласти на російську. Тоді все буде зрозуміло. Кількість сайтів, для розміщення, не обмежена. Є приховування точки входу - показує вхід через закладки (наче ваш сайт забитий в закладки іншого користувача і він з неї переходить). Так само є можливість виставити бажані адреси переходів. Всі ці функції оплачуєте отриманими за перегляд, чужих сайтів, балами. Є безліч нагород (додаткових балів), конкурси та реферальна програма - так само дає багато додаткових балів. Завантажуєте клієнт-програми і запускаєте. Працює в треї. Виставляєте авто розподіл балів по сайтах і не маєте ніяких проблем.

 WEBSYNDIC

Французький проект. Є можливість вибору мови. Кількість сайтів не обмежена. Є авто розподіл балів по сайтах. Дозволено запускати необмежену кількість акаунтів, але за умови - інший комп'ютер і другий IP. Все працює на автоматі, єдине - працює не в треї, а в новій вкладці. Але це перекривається якістю входів на сайт - є підміна точки входу. Також є реферальна програма.


 
 

 LIVESURF

Раскрутка сайта

Російський проект. Працює в треї. Завантажуєте клієнт-програми і все працює на автоматі. Тільки кредити треба розподіляти в ручну, але це не проблема - два - три рази на день заглянули на проект і все. За щоденне відвідування додають кредити і бали статусу. Кількість дозволених сайтів залежить від статусу аккаунта. Все безкоштовно, але раджу не поскупитися і не залежно від кількості сайтів купити відразу VIP аккаунт. Кредитів отримаєте більш ніж достатньо. При покупці статусу є знижки - купили на 6 місяців і 6 місяців отримали в подарунок. Час від часу, на свята робляться додаткові знижки за ціною. Точки входів на сайт приховані. Є можливість налаштувати бажані точки входу. Працює реферальна програма.

 REDSURF

Російський проект, такий же як LIVESURF. Працює в треї, змінює точки входу, є реферальна програма. Кредити розподіляються в ручну. Кількість дозволених сайтів залежить від типу аккаунта. Все безкоштовно, але не пошкодуйте грошей на MAXI - кредитів буде набагато більше. Працює система знижок на покупку поліпшеного аккаунта.

 WEBSURF

Русский автосерфинг

Російський проект, аналог LIVESURF і REDSURF. Все безкоштовно і працює так само як і на тих проектах, тому розписувати не буду.

 PROSTOSURF

Так само аналог вищеперелічених проектів. Можна сказати брат близнюк. Працює недавно, тому в системі мало сайтів і кредитів в день заробляється мало. Сподіваюся, тільки поки.

 SIMPlE - SURFING

Простой способ увеличить посещаемость

Дуже схожий на попередні проекти. Все просто і безкоштовно, тому не буду багато писати. Працює реферальна програма.

 SURF

syrfff

У своєму роді унікальний автосерфінг для розкрутки відвідувань сайту. На одному комп'ютері можна відкривати необмежену кількість вкладок (переглядати відразу не один сайт, а багато), все залежить від потужності комп'ютера. Крім цього, аккаунт можна запускати на необмеженій кількості комп'ютерів і навіть з однаковим IP. Працює в треї. Розподіл кредитів ручне. Є реферальна програма.

 

У міру можливості буду список поповнювати. Опублікувати буду тільки робочі і перевірені проекти.

ЗАХОДЬТЕ, ПОПОВНЮЙТЕ СВІЙ НАБІР АВТО СЕРФІНГУ.