Яндекс.Метрика

ВИЗИТ В ИНТЕРНЕТ ЗАРАБОТОК

У вас є свої сайти і ви досягли відвідуваності хоча б 1500 - 2000 переглядів на добу.

Тепер можете монетизувати свій сайт - розміщувати на ньому рекламні місця і продавати їх.

В інтернеті безліч рекламних проектів різних спрямувань - банерна або тізерна реклама, силки.

Є з оплатою за кліки, є з оплатою за перегляди. Є відвертий обман або просто дуже нові проекти з малою кількістю рекламодавців.

Реклама з оплатою за кліки мене мало цікавить.

Якщо на сайті мало відвідувачів а трафік накручений авто серфінгом, то натурального кліка по рекламі чекати не доводиться. Можна звичайно створювати платні завдання на буксах, щоб люди за оплату клікали рекламу. але це клопітно. Треба постійно стежити за цими завданнями, перевіряти виконання, оплачувати і поповнювати бюджет завдання. Крім цього, майже всі рекламні партнерки вкрай негативно ставляться до буксів (САР) і накрутку кліків. Рано чи пізно вас вичеслять і забанять аккаунт.

Мене більше цікавить продаж рекламних місць на сайті і реклама з оплатою за перегляди. У цьому випадку мінімум тимчасових витрат. Розмістив на сайті рекламу або рекламні місця і все. При нормальному відвідуванні сайту (мінімум 1500 - 2000 переглядів на добу), рекламодавці почнуть розміщувати у вас свою рекламу, а ви отримувати пасивний дохід.

Тут зібрані рекламні проекти (партнерки). З їх допомогою ви можете розмістити рекламу (з оплатою за перегляди) або продати вільні місця на сайті, під рекламу. Це дозволить вам мати пасивний дохід зі свого сайту.

PEOPLE-GROUP

People Group

За допомогою цього проекту зможете заробляти як на кліках по рекламі, так і на переглядах. Є можливість вибору за яку дію буде оплата. Можна налаштувати змішаний варіант. Для пасивного заробітку, і щоб не потрапити в бан за накрутку кліків, раджу вибирати і налаштувати оплату за перегляди. На одній сторінці дозволено мати не більше трьох рекламних місць. Є вибір найбільш оплачуваних розмірів банерів. Оплата в доларах. Виведення на webmoney. Працює реферальна програма.


 
 

NOLIX

Цей проект пропонує два види заробітку - рекламна строчка з оплатою за кліки або за перегляди. Розміщується смужкою над шапкою сайту і не займає багато місця. Також є можливість продажу рекламного місця під силки. Ціну призначаєте самі, в межах розумного, звичайно. Оплата в доларах. Виведення на webmoney. Також раджу вибирати оплату за покази (рекламна строчка), щоб не нарватися на бан. Є реферальная програма.

ROTABAN

Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы

Один з кращих і найбільш оплачуваних проектів. Заробляєте на продажі рекламних місць на сайтах. Різноманітні формати банерів. Все працює на автоматі, рекламодавці самі розміщують рекламу. Вам треба тільки вибрати розміри рекламних місць під банери, виставити ціну і розподілити ці місця по сайту. Можна заміняти стандартну картинку рекламного місця на свою власну. Оплата в рублях. Виведення на webmoney. Є реферальна програма.

LINKSLOT

Ще один, кращий проект з продажу рекламних місць. Також все на автоматі. Ціну налаштовуєте самі. Оплата в рублях. Вивід на webmoney. Є реферальна програма. ROTABAN і LINKSLOT кращі у своєму роді рекламні партнерки.

GOOGLE AdSense 

googleee468

До недавнього часу цей проект працював тільки з оплатою за кліки. Оплата дорога, в доларах або євро, та і контроль за накруткою кліків дуже серйозний. Якщо трохи перестарався, довічний бан. Тепер ця партнерка працює і з оплатою за перегляди. Різноманітні розміри і види реклами. Зручно підлаштовувати під сайт. Вивід на картку.